روز بهورز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وبدا ،همزمان با  روز بهورز مراسم  تجلیل از بهورزان مرکز بهداشت شماره 5 برگزار گردید. این جشن با حضور دکتر حسن نژاد ریاست مرکز ، دکتر درخشان مدیر گروه توسعه شبکه معاونت بهداشتی  ،خانم فیروزی مسئول آموزش بهورزی استان وجمعی ازکارشناسان ستاد و کلیه بهورزان شهرستان در روستای عارفی برگزار گردید .

 در ابتدای این جشن و پس از تلاوت فرازی چند از کلام الله مجید و ادای احترام حضار به پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی دکتر حسن نژاد ضمن تبریک روز بهورز در سخنانی به اهمیت و  نقش بهورزان در نظام سلامت پرداخت . ایمان و توکل به خدا و مفید بودن برای مردم ،  درد آشنای مردم  بودن  ، لزوم  ارتباط موثر برای پیگیری مشکلات ، لزوم مطالعات وسیع بهداشتی توسط بهورزان ،اهمیت ثبت اطلاعات در پرونده الکترونیک سلامت و لزوم ارج نهادن به خدمات بهورزان  از محورهای صحبتهای دکتر بود.

درحاشیه مراسم مسابقات طناب کشی،والیبال آقایان و مسابقه جورچین بین خانمها و فرزندان بهورزان  از دیگر قسمت های این جشن بود. در ادامه این جشن بهورزان نمونه شهرستان نیز معرفی شده و با اهداء گل ، لوح تقدیر و کارت هدیه از بهورزان منتخب تقدیر و تشکر بعمل آمد .